Конектор/Адаптер AC-005

Конектори

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003401 Категории ,

Опис

• Опис : Конекција 1 Конектор Стерео Машки 3.5mm Конекција 2 Конектор Стерео Женски 6.35mm
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра