134.44085/A

Сијалица

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005402 Категорија

Опис

Diam.x Length: 5.7 x 13.2 mm

ordercode: Volts: Amps: type

134.44085/A 12 V 40 mA 2174D

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра