ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА 118ММ 500W Elit

Халогена Сијалица

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002145 Категорија

Опис

Халогена сијалица 118MM/500W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра