УТИКАЧ ТРОФАЗЕН Л ЦРН ТЕХНО ЕЛЕКТРО 2/212-0024

ПРИКЛУЧОЦИ

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004161 Категорија

Опис

УТИКАЧ ТРОФАЗЕН Л БЕЛ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра