Утикач Гумен Контакт Загреб

Конектор

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003765 Категории ,

Опис

Тип: Гумиран шуко утикач
Монтажа на кабел под агол
Материјал Негоречка гума и пластика
Макс. оптеретување: 16 A / 3600 W
Номинален напон: 230 V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра