УТИКАЧ АДАПТЕР 1 СТАР МОДЕЛ+2РЈ11

УТИКАЧ АДАПТЕР

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004021 Категории ,

Опис

УТИКАЧ АДАПТЕР со еден машки стар модел кој се конвертира на два РЈ11 конектори.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра