Сигнална Сијалица 10 MM XD10-6W (IC-227) 220V

Сигнална сијалица

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004362 Категорија

Опис

СИГНАЛНА СИЈАЛИЦА СО КАБЕЛ ЦРВЕНА 220V F10

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра