Кабел со Конектори – PC-LA104 (DC3.5×1.35)

Кабел за напојување

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.35 mm х Дијаметар 3.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра