ЛЕПЛИВА ТРАКА 12ММ ТЕРМО СПРОВОДЛИВА

Термо спроводлива леплива лента

340 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010337 Категории ,

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЦЕЛ КОТУР ОД 50м. ТЕРМО СПРОВОДЛИВА ШИРИНА 12mm ДОЛЖИНА 50m ДЕБЕЛИНА 0.8mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра