Селотејп од 100M Прозирен

Селотејп

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003529 Категорија

Опис

Селотејп прозирен 100 метри.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра