Сијалица – LED 13W 1250lm HY/LED/A60/13W/E27/6500K Hyundai

LED Sijalica

90 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008397 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 13W 1250lm HY/LED/A60/13W/E27/6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра