mk Macedonian

ЛЕД СИЈАЛИЦА Е14 CTORCH 5W 3000К

ЛЕД Сијалица

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008554 Категорија

Опис

Моќност 5W

CCT 3000K

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра