Сијалица – LED 5W 350lm HY/LED/C38/5W/E14/4000K Свеќа Hyundai

ЛЕД Сијалица

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004280 Категории ,

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА 5W 350lm HY/LED/C38/5W/E14/4000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра