LED Strip RGB 4.8W/m 5m w/PSU

ЛЕД лента

390 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005796 Категорија

Опис

5m RGB LED силиконска лента
Далечински управувач
Адаптер 12V 2A
RGB контролер 12V 6A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра