Диода – LED Diodi za LED TV 3528 3V Obraten Polaritet

ЛЕД диоди за ЛЕД ТВ

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010174 Категории ,

Опис

Мoдел: 3528 Напон: 3V Поларитет: Обратен

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра