Сијалица – Signalna Friz. E14 15W Philips

Сијалица за фрижидер

80 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004894 Категорија

Опис

Сијалица PHILIPS T-26 E-14 230V 15W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра