КУТИЈА ЗА ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 6П ГУМИРАНА

Кутија

465 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005844 Категорија

Опис

16А , 250V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра