Кутија за Продолжен Кабел – VLES500F001WH

Extension Socket 5-Way White

240 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003029 Категорија

Опис

Кутија за продолжен кабел со 5 приклучока.16 А
Моќност 3680 W
Прекинувач за вклучување/исклучување бр
Напон AC 230 V
IP рејтинг IP20

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра