Кутија за Продолжен Кабел – EXSO600F1WT Extension socket Protective Contact 6-Way White

Extension socket | Protective Contact | 6-Way | White

290 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004328 Категорија

Опис

• Излези: 6x SCHUKO • Кабел: Нема • Боја: Бела • Напон: 220-240 /AC 50-60Hz • Ампер: Макс. 16A • Оптоварување: Макс. 3500W • Тело: ABS •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра