Кутија за Продолжен Кабел – EL-PS230W

3-way power strip schuko white

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005842 Категорија

Опис

• Излези: 3x SCHUKO • Кабел: Нема • Боја: Бела • Напон: 220-240 /AC 50-60Hz • Ампер: Макс. 16A • Оптоварување: Макс. 3500W • Тело: ABS •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра