Кутија за Продолжен Кабел – EL-PS230W w/Switch

Кутија

145 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004330 Категорија

Опис

• Излези: 3x SCHUKO • Кабел: Нема • Боја: Бела • Напон: 220-240 /AC 50-60Hz • Ампер: Макс. 16A • Оптоварување: Макс. 3500W • Тело: ABS •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра