КОМЕЛ НЕОНКА ЛЕД 10В 6500К

Лед неонка

565 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008478 Категорија

Опис

ЛЕД цевка 60 cm, 10 W – T8 – G13 – 900 lm – 6500 K – ]35 000 h – PF 0.9 – CRI ]80 – 165-265 V~ / 50 Hz .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра