Лед Лента – LED STRIP 14.4W 12VDC 3000K

Лед Лента

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490705 Категорија

Опис

HY/LS/12V/5050/60/WW/IP20 Влезен напон (V) : 12VDC Номинална моќност (W/m) : 14.4W/m Лед (qty) : 60 Температурна боја (K) : 3000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра