КОАКСИАЛЕН КАБЕЛ РГ6 КВАД ШИЛД

Cable RG-6 100m white pvc

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003108 Категорија

Опис

Коаксијален кабел РГ6 за телевизиски сигнал.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра