Конектор – BC-005

Banana Chassis Socket

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003178 Категорија

Опис

Конектор за звучници

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра