Конектор – NTR-NYS373

REAN

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005849 Категорија

Опис

RCA Машки конектор за монтажа на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра