Конектор – XLR-5F

Конектори

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004262 Категорија

Опис

XLR 5-пински женски конектор за монтажа на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра