Конектор – XLR-3MJPM

Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005687 Категорија

Опис

3П XLR машки во 6,3мм моно приклучок.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра