Паста за Процесор – HSPA01I Heat Sink Paste

Паста за ладење

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005242 Категорија

Опис

Паста за ладилник погодно за ПХБ во транзистори, за диоди, процесори и сл.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра