Паста за процесор – COOLP101WT Cooling paste

1 pcs | =1.63W/m-k | White

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003922 Категорија

Опис

Оваа паста за ладење Nedis® е многу спроводлива на топлина. Ги пополнува сите оние микроскопски несовршености на ладилникот и процесорот/ГПУ што можат да го заробат воздухот во нив и да предизвикаат губење на перформансите на ладилникот. Пастата за ладење обезбедува извонредна топлина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра