Паста за Процесор – Thermal Grease for Cooler Deepcool Z3 1.5gr Syringe w/ Silver Grey

High quality thermal paste

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002294 Категорија

Опис

Одлична топлинска спроводливост. Електрично непроводен. Широк опсег на температура на апликација. Апликација за висококвалитетна термичка паста за да обезбеди одличен пренос на топлина од процесорот/ГПУ до ладилникот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра