Адаптер за Лаптоп – Notebook Stand SBOX CP-19 up to 15.6″ LED Height Adjustable

COOLING PAD CP-19

550 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003877 Категорија

Опис

УСБ подлога за ладење на лаптоп со прилагодлива висина- SBOX За лаптопи со големина на екран до: 15,6" Вентилатор: 140 mm (сина LED) Брзина на вентилаторот: 1100 +/- 10% RPM .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра