Адаптер за Лаптоп – Notebook Stand Gembird up to 15.6″/1x120mm LED Fan/Black

Cooling stand

490 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003904 Категорија

Опис

Компактен држач за ладење на лаптоп со еден вентилатор за кој било лаптоп (макс. 15") Големиот вентилатор за ладење од 12 cm го спречува прегревањето на вашиот лаптоп Со практичен USB конектор за проодно LED позадинско осветлување во вентилаторот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра