Подлога за ладење за Лаптоп – Nedis Notebook Stand NBCR101BK

Number of fans: 1 | USB Powered | Number of angles: 2 | 17 " | 1500 rpm | LED

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100772 Категорија

Опис

• Погоден за преносни компјутери до 17 инчи • Дизајн на метална мрежа за ефикасен проток на воздух и елегантен изглед • Ладење и продолжување на животниот век на вашиот лаптоп • Прилагодлив агол на гледање и тивок вентилатор од 125 mm • USB напојување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра