Перниче за Чистење Леткум – WEL.SPONGE

Sponge 52241999

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003921 Категорија

Опис

Сунѓер Weller за чистење на врв за леткум.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра