Врв за Леткум – HQ-SOLDER/TIP3 SOTI3

Врв за Леткум

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005709 Категорија

Опис

Врв за леткум, димензија: 3,0 mm за прецизно лемење.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра