Држач за Леткум – HQ-SOLDER/H3EC

Soldering iron stand

245 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005222 Категорија

Опис

Држач за Леткум метален со перниче за чистење на врвот од леткумот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра