W8-90001

Power Cable 3x 0.75 mm? 3.00 m Schuko / Type F (CEE 7/7) White/Grey

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003803 Категорија

Опис

length3.0mtr.. / Textile

cable type:3 x 0.75

Usage Power/Iron
Cable type 3x 0.75 mm²
Colour White/Grey
Cable length 3.00 m
Power plug Schuko / Type F (CEE 7/7)
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра