Мрежен Кабел – UTP Cable Cat6e 305m MAGNUS

UTP Cable Cat6e

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Цената е за еден метар! Мрежен Кабел UTP solid gray cable, cat. 6E, AWG 24 CCA.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра