Кабел со Конектори – VLEP11055B20

Euro Power Cable Angled Euro Male – IEC-320-C7 2.00 m Black

145 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004638 Категорија

Опис

Еуро Напоен Кабел Аголен. Еуро Машки – Аголен IEC-320-C7 2,00 m Црн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра