Конектор/Адаптер – VC-007 HDMI female to female extension adapter

HDMI™ female (Type A) > HDMI™ female (Type A)

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005825 Категорија

Опис

HDMI™ женски (Тип А) > HDMI™ женски (Тип А).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра