Разделник – BN-1508040 Power Socket Splitter Iskra ER-4E

Power Socket Splitter 4x Euro White

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003487 Категорија

Опис

• Разделник: 4 еуро утичници • Напон: 250V • Номинална фреквенција: 50Hz • Номинална струја: 10A • Класа за заштита: II • IP заштита: IP20 • Максимално оптеретување: 3680W • Боја: бела

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра