Утикач II Шуко Лесен 1502 Бел Ел.Контакт

Power plug white

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003796 Категории ,

Опис

Утикач II Шуко 16 A 220 – 250 V .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра