Конектор/Адаптер – USB TO PS/2 ADAPTER

60 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004176 Категорија

Опис

USB во PS/2 адаптер/ковертор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра