Кутија за Хард Диск – External Rack 2.5″ USB 3.0 Gembird for SATA U3S-3 Brushed Aluminium Light Grey

External Rack 2.5"

520 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004217 Категорија

Опис

Погоден за повеќето SATA HDD од 2,5 инчи .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра