Конектор – USB A PCB-M SMD

USB Plug; A-Type; Right Angle; for PCB; SMD

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008731 Категорија

Опис

Производител CVILUX Тип USB Тип А.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра