УПС Батерија – UPS BATTERY 12V 4Ah Ultracell

УПС и Батерии

640 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004580 Категории ,

Опис

Батерија 12V 4AH за UPS. Номинален напон (V): 12

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра