Сијалица – Stedliva 7W HYC/7W/2700K/E14 220-240V Sveka

Економична Сијалица

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008004 Категорија

Опис

Сијалица 7W HYC/7W/2700K/E14 220-240V Свеќа.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра