Конектор – TEL-0008/8CW

RJ45 adapter crossover

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Модуларна спојка РЈ45 Женско-Женско. Crossover!

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра