Конектор/Адаптер AC-010 GB

RCA adapter; AUX jack; 3.5 mm male to 2 stereo female

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003222 Категории ,

Опис

• Опис : 3.5 мм Машки Конектор во 2 RCA Женски Аудио Лев/Десен Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра